Geberit

GEBERIT AQUACLEAN

Viete si predstaviť, že si ruky umyjete pomocou papiera alebo že namiesto sprchovania sa len utriete?

2017 Bathroom 10 D AquaClean Tuma.tif_preview.jpg

GAC_Sela_chrom_Sigma50.jpg

Čistota bez použitia vody jednoducho neexistuje. Voda sa stala nenahraditeľnou súčasťou každodennej osobnej hygieny. Čistí, osviežuje a umožňuje zažiť jedinečný pocit sviežosti. To sú dôvody, prečo sa stále viac ľudí nadchýna pre prirodzenú a blahodarnú hygienu aj po použití toalety. A tak podobne ako sa každodenné sprchovanie stalo štandardom, spoločnosť Geberit by rada prispela k takejto zmene aj v oblasti hygieny na toalete. Sprchovacie WC Geberit AquaClean predstavujú ideálnu kombináciu štandardnej toalety a bidetu. Toto riešenie šetrí cenný priestor v kúpeľni, pretože nezaberá viac miesta ako bežná toaleta, pôsobí elegantne a zároveň jeho používanie je jednoduché a pohodlné.

GEBERIT ACANTO

Nová ucelená kúpeľňová séria nábytku a keramiky od spoločnosti Geberit.

2017 Bathroom 18 Acanto.tif_bigview (2).jpg

Keramické zariaďovacie predmety ponúkajú všetko, čo dnes spotrebitelia očakávajú: rôzne typy umývadiel, štíhly dizajn, skryté prepady a tiež elegantné nadčasové toalety Rimfree, ktoré sa vďaka absencii splachovacieho kruhu dobre čistia a sú hygienické. Návrhári kúpeľňového nábytku kládli veľký dôraz na modernú kombináciu rôznych materiálov a povrchov akými sú sklo, kov a povrchová úprava vo farbe alebo s textúrou dreva. Rôzne druhy nábytku možno vzájomne kombinovať a vytvoriť tak originálnu kompozíciu, ktorá bude dokonale vyhovovať individuálnym požiadavkám.

Súčasťou kúpeľňovej série Geberit Acanto je pozoruhodná zrkadlová skrinka, s ktorou je pobyt v kúpeľni príjemnejší než kedykoľvek predtým. Celá zadná časť tejto skrinky je pokrytá osvetleným zrkadlom a na oboch krídlových dvierkach sú zavesené poličky. Vďaka tejto koncepcii sa zákazníci môžu vidieť v zrkadle aj pri otvorených dvierkach a zároveň majú poruke všetky toaletné potreby. Dámy pri líčení a páni pri holení určite ocenia zväčšovacie zrkadielko umiestnené na vnútornej strane dvierok. Súčasťou skrinky je aj elektrická zásuvka s USB portom na nabíjanie moderných kúpeľňových spotrebičov alebo mobilu.

Kúpeľňová séria ponúka nielen vynikajúcu funkčnosť, ale aj priestor na kreativitu. Výnimočným a originálnym doplnkom je magnetická doska, ktorú možno upevniť na stenu a na ňu umiestniť magnetické boxy a poličku presne tam, kde ich potrebujete mať. Takto budete mať všetko, čo potrebujete každý deň, vždy poruke.